سرگرمیعلوم غریبه و خفیه

رمل آنلاین رایگان (طالع بینی و زایچه رایگان) | رمل انداختن

رمل رایگان اینترنتی آنلاین

این مطلب مخصوص کسانی است که با علم رمل آشنایی دارند و ما در اینجا امکانی را فراهم نموده ایم تا افراد بتوانند بصورت رایگان و کاملا آسان زایچه های رملی خود را تشکیل بدهند. در انتهای همین مطلب، میتوانید جهت تشکیل زایچه رمل خود اقدام نمایید.

توجه: مطالب مهمی در این صفحه ذکر شده است، این نوشته را تا انتها مطالعه کنید!!!

علم رمل چیست و چه کاربردی دارد؟

علم رمل به انگلیسی (Geomancy) با نام های دیگری چون خاک بینی یا علم نقطه هم شناخته میشود یکی از موارد اصلی و کلیدی در علوم غریبه است که از گذشته تاکنون توسط خیلی از افراد مورد استفاده واقع شده و دقت بالایی دارد.

باتوجه به سوء استفاده و کلاهبرداری هایی که امروزه با استفاده از نام رمل و واژه رمالی اتفاق می افتد، امروزه واژه رمال وجهه خوبی ندارد چراکه هر فالگیر و کلاهبرداری را به اسم رمال می شناسند، اما درواقع علم رمل، علمی است که به پیامبرانی هم‎چون حضرت دانیال نبی، ادریس، آدم و بسیاری از پیامبران دیگر (علیهم السلام) داده شده است.

در روزگاران قدیم افراد زیادی به علم رمل تسلط داشته و بقولی استاد این فن بوده اند و علاوه بر آن، خیلی از علمای حوزه علمیه مانند آیت الله طباطبایی بر این علم شریف تسلط دارند و در گذشته در حوزه تدریس می‎شده است.

با دانش رملی، می‎توان پاسخ خیلی از سوالات را یافت اما امروزه نمی توان کسی را یافت که استاد این علم باشد و اساتید واقعی این علم را کسی نمیشناسد.

رمال (استاد رمل) چه کسی است؟

متاسفانه امروزه هرگونه کلاهبرداری و شیادیِ فالگیران با نام رَمّالی شناخته میشود اما باید بدانید که رمال به کسی گفته میشود که به علم شریف رمل تسلط داشته و می‎تواند با استفاده از این علم الهی استخراجاتی از زایچه (اشکال حاصله از قرعه رمل) داشته باشد و آنها را تفسیر نماید چراکه تفیسر زایچه های رملی کار هرکسی نیست و اهل فن میتوانند به این علم تسلط یابند و آن را تفسیر و تأویل کنند.

چگونه رمل بریزیم؟

روش های مختلفی برای رمل ریختن وجود دارد و بهترین روش ها تاس ریختن و قرعه انداختن یا ریختن نقطه است.

به گفته اساتید علم رمل، ریختن نقطه در کاغذ بهترین و آسان ترین روش برای رمالی است و به این روش است که یک کاغذ و خودکار برداشته و از سمت چپ و بدون شمارش شروع میکنیم به رسم نقطه و این کار را در سطر های بدی هم انجام میدهیم (تا به تعداد 16 سطر برسند).

خیلی ها می گویند که علم باعث فقر و درویشی می‎شود. در کتاب های قدیمی این چنین آمده است: اگر کثرت مبادرت به این علم بپرهیزید که موجب فقر و درویشی است. پس اگر طالب این علم بوده و درحال آموزش و یادگیری هستید، توصیه می‎کنیم از رمل ریختن زیاد خودداری کنید و بیشتر به تفسیر زایچه ها بپردازید.

زایچه رمل چیست؟

بعد از اینکه 16 سطر نقطه ریخته شد از این نقاط اشکالی به وجود می آید که از کنارهم گذاشتن این اشکال، زایچه رمل یا رایرجه تشکیل میشود که تازه اصل کار از اینجا شروع میشود وگرنه قرعه ریختن کاری ندارد، پس از بدست آوردن زایچه (تشکیل اشکال رملی از نقطه هایی که با استفاده از قرعه ایجاد شده) نوبت به تفسیر آن زایچه میرسد که همانطور که عرض کردیم باید به این علم تسلط داشت. ما در این مطلب، قصد آموزش علم رمل را نداریم و این توضیحات فقط جهت آموزش و آشنایی ابتدایی با نحوه قرعه ریختن است، چراکه در این مطلب، پس از ریختن نقطه ها توسط شما، اشکال بصورت خودکار تشکیل خواهد شد.

آداب علم رمل

مکانی که رمل ریخته میشود باید پاک بوده و خود شخص هم طهارت ظاهری و باطنی داشته باشد و همچنین شخص جنب یا حائض در آنجا حضور نداشته باشد.

نشستن بصورت دوزانو و روبه قبله با حضور قلب کامل و اعتقاد و طلب استمداد از خدای سبحان.

اوقات رمل

طبق تجربه اساتید رمل، در زمان های وزش باد یا هوای ابری و طوفان و حصول آیات سماوی نتیجه درستی حاصل نمی شود و همچنین روزهای قمر در عقرب را نحس دانسته اند و از ایام (قمری) روزهای:
3 ، 5 ، 7 ، 8 ، 16 ، 21 ، 22 ، 23 ، 29 را منحوس
و روزهای : 1 ، 2 ، 6 ، 9 ، 12 ، 13 ، 19 ، 20 ، 25 ، 26 ، 27 ، 30 را نیک
و روزهای : 4 ، 10 ، 11 ، 14 ، 15 ، 17 ، 18 ، 24 ، 28 را میانه گفته اند.
و بهترین ساعت وقت بین الطلوعین می باشد.

مواردی که رمل زدن از آنها منع شده

شخصی که رمل میزند (رمال) باید به نکات زیر توجه داشته باشد:

  • برای کارهای ناشایست گناه و فساد و.. رمل نزند
  • برای یافتن دزد و زناکار و… رمل نزند
  • سِرّ و راز دیگران را برای کسی بازگو نکند و زبان خود را نگه دارد
  • رمل ریختن زیاد در یک موضوع
  • طبق گفته بعضی ها رمل ریختن زیاد باعث درویشی و فقر میشود

دعای رمل

یکبار آیه الکرسی و سوره های فاتحه، زلزال خوانده و سپس آیه زیر را بخوانید:

وَعِنْدَهُ مَفَاتِحُ الْغَیْبِ لَا یَعْلَمُهَا إِلَّا هُوَ ۚ وَیَعْلَمُ مَا فِی الْبَرِّ وَالْبَحْرِ ۚ وَمَا تَسْقُطُ مِنْ وَرَقَهٍ إِلَّا یَعْلَمُهَا وَلَا حَبَّهٍ فِی ظُلُمَاتِ الْأَرْضِ وَلَا رَطْبٍ وَلَا یَابِسٍ إِلَّا فِی کِتَابٍ مُبِینٍ سوره انعام آیه 59

شما عزیزان، می توانید با مراجعه به انتهای همین مطلب، بصورت رایگان رمل بریزید و زایچه رمل خودتون رو تشکیل بدهید. بدین منظور، روی دکمه “میخواهم رمل بریزم” در انتهای همین مطلب کلیک نمایید، سپس 16 سطر نقطه باید تشکیل بدهید به این صورت:

ابتدا روی دکمه شروع کلیک کنید تا شمارش معکوس تایمر شروع شود و سپس بصورت پشت سرهم و بدون شمارش روی دکمه “نقطه بریز” کلیک کنید تا نقطه ها در سطر اول ایجاد شود. بعد از اینکه تایمر صفر شد، روی دکمه “سطر بعدی” کلیک کنید و مثل دفعه قبل ری دکمه “نقطه بریز” کلیک کنید تا نقطه ها روی این سط ریخته شود؛ همین کارها را آنقدر تکرار کنید تا در شانزده سطر نقطه ها ریخته شود.

برای ذخیره زایچه خود، می توانید اشکال را به همان ترتیب یادداشت کنید یا از صفحه اسکرین شات بگیرید.

به گفته اساتید رمل، کسی که از روحانیت بالاتری برخوردار باشد، نتیجه بهتری میتواند بگیرد.

سطر اول:

سطر دوم:

سطر سوم:

سطر چهارم:

سطر پنجم:

سطر ششم:

سطر هفتم:

سطر هشتم:

سطر نهم:

سطر دهم:

سطر یازدهم:

سطر دوازدهم:

سطر سیزدهم:

سطر چهاردهم:

سطر پانزدهم:

سطر شانزدهم:

8

 

هشتگ ها

فال رمل واقعی

فال رمل دانیال نبی

فال رمل حضرت آدم

طالع رمل واقعی

طالع بینی رمل

رمل و اسطرلاب

فال رمل با تفسیر دقیق

آموزش ریختن رمل

رمل آسان

رمل آنلاین

رمل ازدواج

چگونه رمل بریزیم

نرم افزار رمل

اپلیکیشن رمل

نفسیر رمل

رمل رایگان

استاد رمل

رمل آسان

نکات مهم در علم رمل

اسرار علم رمل

ترند های علم رمل

simple geomancy

geomancy online

geomancy free

نوشته های مشابه

۶ دیدگاه

  1. ببخشیدا اینکه یه زایچه بهمون بدید و نه تفسیری بتونیم نه کسی رو واسه تفسیرش داشته باشیم دقیقا به چه درد می خوره؟??

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا برای حمایت از ما مسدودکننده تبلیغات را غیرفعال کنید!