سردی زوجین؛ نشانه ها، علل و راه حل و پیشگیری!

ویدیو درمان سردی زوجین در یوتیوب

مشاهده ویدیو در یوتیوب     مشاهده ویدیو در تلگرام

سرگرمی

تعبیر خواب آنلاین بیلمگ

جستجو در تعبیر خواب بیلمگ

نرم افزار تعبیر خواب، تعبیر خواب جامع، معنی دیدن خواب، خواب دیدن، دیدن خواب، dream interpretation online

تعبیر خواب

خواب دیدن

نعبیر خواب – خواب، یک فرایند طبیعی بدن است که در طول شبانه روز بر افراد حادث میشود و در طول این فرآیند، شخص نسبت به مسائل و اتفاقات اطراف خود کاملا نا آگاه بوده و در حالت ناهشیاری به سر می برد.

خوابیدن و خواب دیدن یکی از اسرار آمیز ترین چیزهایی است که ما انسانها در زندگی با آن مواجه هستیم و خواه و ناخواه اون رو تجربه میکنیم.

معمولا اکثر مسائل و احساساتی که فرد در خواب با آنها دست و پنجه نرم میکند منشاء و دلایل روان‎شناسی داذد.

به عقیده دانشمندان، خواب نوعی مردن است چراکه در خواب، روح انسان قالب برزخی به خود گرفته و به سوی دنیای ارواح حرکت کرده و به پرواز در می آید و در عوالمی سیر میکند که امکان سفر به آنها در بیداری موجود نیست.

انواع خواب

طبق فرمایش حضرت محمد (صلی الله علیه و آله و سلم) بطور کلی خواب ها بر سه قسم هستند، گاهی مژده و بشارتی از جانب پروردگار است (رویای صادقه)، گاه وسیله و سبب غم و اندوه از سوی شیطان  و گاه متأثر از افکار و دغدغه های روزمره، هیجانات و احساسات درونی انسان و یا عوامل خارجی جسمی یا روحی دیگر است.

پس از متن بالا می‎توان نتیچه گرفت که بطورکلی سه نوع خواب داریم: خواب اله یا رحمانی، خواب شیطانی و خواب پریشان.

آیا همه خوابها تعبیر دارند؟

با تکیه بر احادیث و روایات درمورد خواب میتوان گفت، خواب بر چهار وجه است:

۱. رؤیای صادقه یا خواب با منشاء رحمانی که قابل تعبیر و تفسیر است.
۲. رؤیای کاذبه یا خواب با منشأ شیطانی که وسوسه و… ابلیس است.
۳. خوابی که نتیجه غلبه اخلاط اربعه و عدم اعتدال مزاج است.
۴. خوابی که نتیجه فکر و ‌اندیشه و تخیل و توهم خود شخص است.

تشخیص درست بودن خواب

چطور بفهمیم خوابمان واقعی است یا شیطانی؟

برابر بعضی روایات، درست ترین خواب‌ها در روز (مخصوصا قیلوله قبل ظهر) و نیز خواب سَحَر است؛ یعنی غالباً این نوع خواب‌ها تعبیر دارند.

منبع
ویکی پرسش

نوشته های مشابه

۴ دیدگاه

  1. سلام من خواب دیدم که زنم و دوتا خواهر زنم من با اسلحه رگبار کردند طوری تیرها سینه و شکممو سوراخ سوراخ سوراخ کرده و از کمرم درآمدند من رو زمین افتادم و در حال مردن بودم که خانمم و خواهراش حدست به سینه سینه و شکم سوراخ سوراخمو وارنداز و هم شاهد مردنم بودن از جاهای که تیر خورده بودم خون زیادی میومد

  2. سلام، خواب دیدم که کلی آدم هستند و پسری که دوستش دارم هست، بعد مادر پسر پیشم میاد و من رو از پسرش خواستگاری می کنه و پسر با رضایتم حلقه دستم می کنه، البته من این خواب رو دوم ماه صفر دیدم و وقتی از خواب بیدار شدم هنوز اذان صبح رو نگفته بودند.خوابم تعبیر داره، اگه داره چیه ممنونم

  3. سلام من خواب دیدم با مسافراهای دیگه تو یه کشتی چوبی هستیم ناگهان کشتی در حال غرق شدن بود بلافاصله یه هلیکوپتر اومد طناب رو انداخت پایین و منو کشید بالا و نجات پیدا ‌کردم .حتی یادمه اون خلبان هلیکوپتر از اینکه من راحت از طنابی که انداخته خودم‌رو میکشم بالا تعجب کرده بود و خوشحال شد در حالی که بقیه مسافرها تو کشتی موندند و نتونستند خودشونو بالا بکشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا برای حمایت از ما مسدودکننده تبلیغات را غیرفعال کنید!